شماره تلفن: ۰۹۱۴۱۶۴۲۶۴۶ - ۰۹۱۲۰۵۱۶۲۶۹

باز کردن سازه فضاکار

باز کردن سازه فضایی در ایران

یکی از مهم ترین دغدغه های کارفرما باز کردن سازه فضاکار می باشد. این عملیات یک عملیات تخصصی است که نیازمند نیروی کار با تجربه و حرفه ای می باشد. برای عملیات فوق می توانید با کارخانه space frame تماس بگیرید.

کارخانه ما با داشتن بهترین و مجرب ترین متخصصان در حوزه سازه فضاکار و باز کردن سازه فضاکار در خدمت شماست. شما ضمن تماس با ما می توانید از وضعیت سازه فضاکار و قیمت سازه فضاکار مطلع شوید. همچنین باز کردن سازه فضاکار و باز کردن سازه فضایی از تخصص های ماست.

مختصری درمورد سازه فضاکار

ویژگی رفتار سه بعدی سازه و مشارکت مجموعه اعضا و اجزاء سازه، مقاومت ذاتی و سختی قابل ملاحظه ای برای این نوع از سازه ها بوجود می آورد که در عین سبکی وزن، قابلیت باربری سازه را تحت تأثیر عوامل گوناگون و همچنین در مقابل گسیختگی پیشرونده افزایش میدهد

سازه های فضاکار قابلیت ارائه دیسهها و ریختهای زیبای فضایی مسطح یا منحنی را دارا بوده، از دیدگاه زیباشناختی و همچنین آزادی عمل در ایجاد فضاهای مورد نیاز در تناسب با عملکرد معماری، گزینهای مطلوب تلقی می شوند. باز کردن سازه فضاکار هم نکاتی دارد.

سازه فضایی سقف کارخانه درخشان

بررسی ظرفیت اعضا

اگر ظرفیت اعضا به گونه ای در نظر گرفته شده باشد که از خرابی پیشرونده ناشی از ناپایداری اعضای بحرانی جلوگیری به عمل آید، نامعینی سازه تأثیر بسزائی در مقاومت سازه و ایجاد مسیر جایگزین انتقال بار خواهد داشت. فرم و ساختار درونی سازه فضاکار نیز به نحو مؤثری بر باربری نهایی مجموعه سازه تأثیرگذار خواهد بود. با انتخاب مناسب واحدهای تشکیل دهنده سازه فضاکار می توان گام مؤثری در جهت ساختمان سازی مدولار برداشت که خود قابلیت تولید انبوه و کم هزینه و پر سرعت صنعتی را در ساخت و نصب به دنبال خواهد داشت.

باز کردن سازه فضایی و نکاتی درباره آن

اگر پروژه ای در دست دارید و یا می خواهید اقدام به باز کردن بکنید، با ما در تماس باشید. بهترین متخصصان و با تجربه ترین متخصصان را می توانید در کارخانه space frame پیدا کنید. با ما در تماس باشید.

مدیریت سایت

کارخانه سازه فضاکار space frame با کادری مجرب و بیش از یک دهه تجربه در زمینه سازه فضایی آماده انجام پروژه های شما در سطح ایران و خارج از کشور است . کارشناس فروش کارخانه : ۰۹۱۴۱۶۴۲۶۴۶

تاریخ انتشار :30 سپتامبر 2019

دیدگاه ها

۰۹۱۴۱۶۴۲۶۴۶ - ۰۹۱۲۰۵۱۶۲۶۹

تولید | نصب |‌ اجرا

تولید و نصب و اجرای تمامی پروژه ها تنها در ۱۵ روزکاری با کارخانه space frame با بالاترین کیفیت در سازه های فضایی ایران

اطلاعات تماس :

دفتر شعبه تهران : تهران-اتوبان همت غرب-بلوار جنت آباد مرکزی-مجتمع طوبی
کارشناس تهران : ۰۹۱۲۰۵۱۶۲۶۹
دفتر تبریز -مرکزی :  آبرسان-کلانترکوچه-نبش کلانترکوچه سوم – ساختمان خاوران
کارشناس تبریز : ۰۹۱۴۱۶۴۲۶۴۶

طراحی و بهینه سازی توسط رندبیت