شماره تلفن: ۰۹۱۴۱۶۴۲۶۴۶ - ۰۹۱۲۰۵۱۶۲۶۹

سازه فضایی در زاهدان

سازه فضاکار در زاهدان

یکی از شهرهای بسیار پر تردد از لحاظ ساخت و ساز، سازه فضایی در زاهدان می باشد. با توجه به گسترش ساخت و ساز در زاهدان کارخانه space frame تصمیم گرفت حوزه فعالیت خود را گسترش بدهد. در زمینه و سازه فضاکار در زاهدان بیش از پیش فعالیت خود را افزایش دادیم. چرا که سازه فضایی یکی از زیباترین سازه ها می باشد که مورد استقبال قرار گرفته است.

اگر در شهر زاهدان و یا استان سیستان و بلوچستان هستید، ما در کنار شما هستیم و می توانید سازه فضاکار در زاهدان را به ما بسپارید.

مدلسازی در نرم افزار SAP2000

جهت دستیابی به اهداف پژوهش و مقایسه رفتار مدل های هندسی متفاوت سازه های فضاکار ورزشگاهی، مدل های هندسی انتخابی که در بخش ۲ ذکر گردید در نرم افزار قدرتمند SAP2000 مورد بررسی قرار گرفته است. در سازه فضایی در زاهدان هم مورد بررسی قرار گرفته است.

هندسه مدل ها در نرم افزار AutoCad ایجاد و سپس به نرم افزار SAP2000 فرستاده شده است. برای طراحی اعضای سازه های فضاکار ، مطابق با آیین نامه معتبر طراحی سازه های فولادی، آیین نامه AISC استفاده شده است. با توجه به اینکه اعضای سازه فضاکار در طول دهانه بارگذاری نمی شوند و بارها به صورت متمرکز در گره ها وارد شده و اتصالات سازه در شبکه های دو لایه مفصلی اند، بنابراین تنها تنش ناشی از نیروی محوری المانها محاسبه شده و از ممان خمشی ناشی از وزن اعضا به دلیل ناچیر بودن در برابر تنش های محوری معمولا صرفنظر می گردد.

در مورد ستون های سازه فضاکار به دلیل گیردار بودن پای ستونها ، از روابط طراحی تیر و ستون ها جهت طراحی و ترکیب تنش ها در آنها استفاده شده است.

سازه فضایی HOLCIM CARBON PARK

پس از محاسبات بارهای وارده و اعمال بارها به هر یک از مدل ها، تحلیل استاتیکی در مدل ها انجام گردید. مدل های مورد بررسی در سه گروه سازه فضا کار تحت دو لایه، سازه فضا کار دو لایه چلیک، سازه فضا کار دو لایه چلیک دو نیم گنبد و گنبدی و در هر گروه ۴ مدل می باشد. با توجه به تعداد زیاد خروجی ها در تصاویر ارائه شده در این بخش از گروه سازه فضاکار تخت دو لایه مدل های با ابعاد شبکه ۴×۴ در شکل ۱، مدل فضا کار تخت دو لایه در ابعاد ۶x۶ در شکل ۲ ارائه شده است.

 فعالیت های ما

ما در سراسر ایران آماده همکاری با شما عزیزان هستیم. سازه فضایی در زاهدان و سازه فضاکار در زاهدان تنها بخشی از فعالیت های ما می باشد. شما می توانید ضمن تماس با ما، از فعالیت های ما باخبر شده و از مشاوره رایگان بهره مند شوید. همچنین می توانید اقدام به استعلام قیمت آنلاین سازه فضایی بکنید

 

مدیریت سایت

کارخانه سازه فضاکار space frame با کادری مجرب و بیش از یک دهه تجربه در زمینه سازه فضایی آماده انجام پروژه های شما در سطح ایران و خارج از کشور است . کارشناس فروش کارخانه : ۰۹۱۴۱۶۴۲۶۴۶

تاریخ انتشار :25 سپتامبر 2019

دیدگاه ها

۰۹۱۴۱۶۴۲۶۴۶ - ۰۹۱۲۰۵۱۶۲۶۹

تولید | نصب |‌ اجرا

تولید و نصب و اجرای تمامی پروژه ها تنها در ۱۵ روزکاری با کارخانه space frame با بالاترین کیفیت در سازه های فضایی ایران

اطلاعات تماس :

دفتر شعبه تهران : تهران-اتوبان همت غرب-بلوار جنت آباد مرکزی-مجتمع طوبی
کارشناس تهران : ۰۹۱۲۰۵۱۶۲۶۹
دفتر تبریز -مرکزی :  آبرسان-کلانترکوچه-نبش کلانترکوچه سوم – ساختمان خاوران
کارشناس تبریز : ۰۹۱۴۱۶۴۲۶۴۶

طراحی و بهینه سازی توسط رندبیت